Hlášení 12.12.2019

Na základě oznámení obyvatelky naší obce, kdy došlo ke vloupání do její zahrady, upozorňujeme všechny občany, aby si řádně zabezpečili své domy včetně zahrad.

Obec Sudoměřice ve spolupráci s Římskokatolickou farností Sudoměřice Vás srdečně zve na VÁNOČNÍ KONCERT Honzy Brože & skupiny Devítka, který se uskuteční 27.prosince 2019 v kostele Krista Krále v Sudoměřicích od 17:00 hodin. Vstupné zdarma.

Pojízdná prodejna společnosti ZERA, a. s. Ratíškovice oznamuje, že   ve čtvrtek  12. 12. v  9  : 00  bude v naší obci prodávat krmné směsi naposled v tomto roce pro hospodářská zvířata – králík 25kg za 220,-; nosnice – sypká 25kg za 245,-; nosnice – granule 25kg za 250  krmiva pro kuřata, kačeny, a jiné. Produkty jsou nabízeny v baleních po 10 kg a 25 kg, vše za výhodné ceny. Více informací a objednávky na telefonu: 727 982 766.“

ZŠ a MŠ Sudoměřice ve spolupráci s Obcí Sudoměřice Vás srdečně zve na ZPÍVÁNÍ U STROMEČKU, které se bude konat u statku ve čtvrtek dne 19.12.2019 v 17.00 hod. Teplý nápoj je zajištěn. Těšíme se na vaši účast.🎄🎄🎄

Výbor základní organizace SENIOŘI České republiky oznamuje svým členům, že ve čtvrtek 12. prosince v 15 hodin ve volební místnosti bude „POSEZENÍ PŘI SVÍČKÁCH“.

Květiny, dárkové zboží Pomněnka oznamuje všem svým zákazníkům, že až do Vánoc bude mít otevřeno každý všední den od 15.00 do 17.00 hodin a v sobotu od 8.00 do 11.00 hodin. Na Štědrý den 24.12. bude prodejna otevřena od 8.00 do 10.00 hodin a jako každý rok na Vás čeká šálek dobrého svařáku. Dále oznamuje, že k prodeji jsou vánoční interiérové i venkovní svícny, živé vánoční vazby, dárkové kazety, vánoční růže, svíčky, pohledy, vánoční papír a další zboží. Pomněnka děkuje všem zákazníkům za přízeň v letošním roce, přeje krásné prožití Vánoc a těší se zase na rok příští.

Vánoční sbírka pro OZ útulek Skalica!

Chcete i vy obdarovat pejsky a kočičky vánočním dárkem v podobě dek, granulí, desinfekčních prostředků, hraček a vším, co by zvířátkům udělalo o Vánocích radost? Přispějte na naši sbírku!

Věci můžete přinést na adresu Sudoměřice č.p. 15 nebo do obchodu Pomněnka č.p. 14, a to do 20.12.2019 kdy budou dárky předány OZ útulku Skalica, Nad predmestím, 909 01 Skalica. Děkujeme.