Hlášení 7.1.2020

Spolek Rodiče dětem“ při ZŠ a MŠ Sudoměřice ve spolupráci s OÚ Sudoměřice pořádají TRADIČNÍ ŠKOLNÍ PLES dne 11.ledna 2020 ve 20 hodin v tělocvičně ZŠ. Na programu je předtančení žáků ZŠ a vystoupení mažoretek. K tanci a poslechu Vám bude hrát skupina F-CLUB, občerstvení je pro Vás zajištěno. Vstupné je 100,-Kč. Srdečně Vás zvou pořadatelé. Dary do tomboly, za které Vám předem velmi děkujeme, můžete nosit do ZŠ Sudoměřice nebo na Obecní úřad Sudoměřice.

Oznamujeme občanům, že v sobotu dne 11. ledna 2020 se bude v naší obci konat Tříkrálová sbírka.

Květiny Pomněnka Vám přeje všem svým zákazníkům skvělý nový rok 2020 a oznamuje, že
prodejna bude otevřena od 30. ledna 2020 od 15:00 hodin. Těší se na Vás.

Místní organizace Senioři Sudoměřice připomínají svým členům, že ode dneška, tj. 7. ledna začínají v 15 hodin klubová odpoledne ve volební místnosti na statku.