Hlášení 23.3.2020

Obec Sudoměřice v souvislosti s přijatými popatřeními nabízí svým občanům:

– pomoc osamělým seniorům a lidem, kterým byla nařízena karanténa. Pokud budete chtít pomoc s donáškou nákupu, obědu a běžně dostupných léků, kontaktujte prosím pracovníky OÚ na telefonu 518 335 222 nebo mobilu starosty 777 277 714.

Prodejna COOP Sudoměřice oznamuje změnu nákupní doby pro seniory starší 65 let a handicapované, to znamená, že v prodejně COOP Sudoměřice budou moci nakupovat v době od 8 do 9 hodin.
Dále oznamuje dočasnou úpravu provozní doby až do odvolání, a to:
Otevřeno do bude: Pondělí – Pátek do 16.00 hodin
                               Sobota      do 10.00 hodin
                               Neděle        ZAVŘENO

Děkujeme za pochopení.

Ředitelství ZŠ a MŠ oznamuje, že v souvislosti s mimořádnými opatřeními se Zápis do 1. třídy pro školní rok 2020/2021 uskuteční dne 7. 4. 2020 bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Potřebné formuláře s podrobnými informacemi o průběhu zápisu naleznou zákonní zástupci předškoláků dne 23. 3. 2020 ve svých poštovních schránkách. Děkujeme za spolupráci.

Pošta Sudoměřice oznamuje, že obsluha klientů starších 65 let probíhá každý den od 8 .00 do 9.00 hodin, dále oznamuje, že ODNOSNÉ důchody splatné 22. a  24. nebudou vypláceny na poště, ale budou doručeny doručovatelem domů na Vaši adresu.