POZOR! – Oznámení OÚ o kriminalitě v obci

Vážení spoluobčané,

v posledních týdnech řeší policisté a kriminalisté napříč okresy Hodonín, Uherské Hradiště a Břeclav množící se vloupání do rodinných domů. Tyto krádeže se zpravidla dějí v dopoledních hodinách poté, co se pachatelé nejprve přesvědčí, že nikdo není v domě. Následně se po násilném vniknutí zaměřují na peníze, šperky a další drobné cenné věci. Žádáme Vás tímto o obezřetnost.

Sledujte prosím své okolí a případný pohyb podezřelých cizích osob a vozidel v obci ihned ohlaste buď přímo na tísňovou linku Policie ČR: 158 nebo starostovi obce na tel. čísle: 777 277 714, případně místostarostovi na: 702 228 247 nebo dalším pracovníkům OÚ na: 518 335 222, kteří obdržené informace následně ihned předají policistům.

Děkujeme za pochopení a pomoc.