Společenské centrum Sudomír

Projekt „Společenské centrum Sudomír“ řeší přístavbu společenského sálu a vestibulu s bufetem ke stávající tělocvičně v obci Sudoměřice, která slouží přilehlé základní škole. Tento objekt bude primárně využíván pro pořádání kulturních a společenských akcí či přednášek. Samozřejmostí je také zajištění bezbariérového přístupu dle vyhlášky 398/2009 o obecných technických požadavcích zabezpečující bezbariérové užívání staveb. Slavnostní otevření Společenského centra Sudomír proběhlo dne 27.3.2022. Fotografie prostorů Společenského centra Sudomír si můžete prohlédnout prostřednictvím přiloženého odkazu – Společenské centrum Sudomír.

V rámci účasti v soutěži Vesnice roku 2022, proběhla v prostorách Společenského centra Sudomír komorní výstava místních krojů. Fotografie z této výstavy si můžete prohlédnout prostřednictvím přiloženého odkazu – Výstava krojů ve Společenském centru Sudomír.