OÚ Sudoměřice – Materiální a finanční pomoc v postižených oblastech

Oznamujeme občanům, kteří chtějí přispět na pomoc občanům v postižených oblastech, že aktuálně jsou velmi potřebné krycí plachty co největších rozměrů, které můžete přinést na Obecní úřad v Sudoměřicích dnes do 15:00 hod. O další aktuálně potřebné pomoci budete včas informováni. Vaší pomoci si moc vážíme a děkujeme.

Na pomoc občanům postiženým živelnou pohromou byl zřízen transparentní účet č.: 123-3116270217/0100. Prostředky z tohoto účtu budou rozděleny mezi občany nejen v Hodoníně, ale i v okolních zasažených obcích – Lužice, Mikulčice, Moravská Nová Ves a Hrušky. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte, do které obce váš příspěvek směřujete. Pokud nebude určena obec, bude příspěvek poměrově rozložen mezi těchto pět municipalit. vaší pomoci si moc vážíme a všem děkujeme.