Hlášení 14.7.2021

Společnost AZ OKNA a.s. Veselí nad Moravou, přijme do trvalého pracovního poměru montážníky plastových a hliníkových oken a dveří. Praxe výhodou, není podmínkou, ŘP, zručnost. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na e-mail: zamestnani@azokna.cz., nebo osobně v sídle AZ OKNA a.s., Kollárova 1693, Veselí nad Moravou.

Bezpečnostní služba O.S.E. Security Consulting, s.r.o. přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici strážná/ý. Nástup možný ihned. Práce je vhodná pro osoby pobírající invalidní důchod. Více informací na tel.: 703 434 205 – p. Kratochvílová.

Drůbežárna Prace bude v pátek 16.7.2021 ve 12:45 hod. prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová kuřata, housata, káčata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.

Výbor základní organizace Senioři České republiky oznamuje svým členům přihlášeným na zájezd do Vyškova, že odjezd je ve čtvrtek 15. července 2021 v 8:30 hod. z obou zastávek autobusů.

Pošta Sudoměřice informuje o dočasné změně hodin pro veřejnost. Rozsah hodin bude omezen na nezbytně nutnou dobu, a to v pátek 16.7.2021 z provozních důvodů. Otevřeno bude pouze od 8:00 – 12:00 hod., děkujeme za pochopení.