Hlášení 30.9.2021

EG.D oznamuje, že z důvodu prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie: dne 8.10.2021 od 7:30 – 14:00 hod. v oblasti Průmyslová zóna – PRIMARC, s.r.o.; IPM-EG, s.r.o.; Povrchovka, s.r.o.; TS-tech., s.r.o.. Ve stejný den od 8:00 – 14:30 hod. dojde také k přerušení dodávky elektrické energie na č.p. 543 a č.p. 545.

OÚ Sudoměřice oznamuje, že průchod u školy je z důvodu hojného výskytu vos do odvolání uzavřen, děkujeme za pochopení.

Kulturní dům Strážničan vás zve ve čtvrtek 30.9.2021 na divadelní představení „SLÁVA STROJŮ A MĚST“ Divadla na Jezerce. V hlavní roli se představí Jaroslav Dušek. Začátek představení je v 19:30 hod.. Vstupenky jsou k dispozici v pokladně kulturního domu nebo online na webových stránkách.

Kulturní dům Strážničan a Fčeličky Vás srdečně zvou v neděli 3.10.2021 na koncert „Fčeličky slaví „. Vystoupí současní i bývalí členové a zazní top výběr z nejlepších písniček. Během pořadu bude uvedena premiéra nového klipu písničky „Zima“, na které zazpíval Václav Neckář. Začátek akce je v 16:00 hod. Přijďte s námi oslavit 20 let Fčeliček.