Obecní penzion Sudoměřice

STAV: OTEVŘENO

Obecní penzion nejdete v Sudoměřicích ve Starém potoce, č.p. 549. Součástí areálu je přírodní amfiteátr, velký obecní sklep a v blízkosti vinařská sklepní ulička. K dispozici jsou 3 pokoje po 3 lůžkách (ve dvou větších pokojích možnost jedné přistýlky). Celkem je tedy k pronájmu 9 lůžek a 2 přistýlky. K dispozici je Wi-Fi, každý apartmán má své sociální zařízení, možnost úschovy cyklistických kol. Ubytování je vhodné pro rodiny i pro turisty. K ubytování patří i užívání společenské místnosti v přízemí, kde je mikrovlnná trouba, dřez, rychlovarná konvice apod. Ostatní prostory při ubytování nejsou zpřístupněny. Ubytovací zařízení si můžete prohlédnout na tomto odkaze: Fotogalerie – Obecní penzion.

Rezervace jednotlivých pokojů jsou možné po dohodě na tel. čísle: +420 727 912 344 nebo prostřednictvím e-mailové adresy: starypotok@obecsudomerice.cz