Hlášení 2.9.2022

Knihovna Sudoměřice Vás zve ve dnech 6.9. a 9.9. na burzu knih, která probíhá během otevírací doby knihovny. Cena jedné knihy je 5 Kč. Těší se na vás vedoucí knihovny Monika Podrazilová.

Sportovní klub ve spolupráci s OÚ Sudoměřice pořádá 3.9.2022 POULIČNÍ TURNAJ V MALÉ KOPANÉ. Zahájení je ve 12:30 hod. ve Sportovním areálu Sudoměřice na hřišti U Kolní. Zúčastní se týmy: Horní konec, Dolní konec, Chaloupky a Stavba. Občerstvení zajištěno. Přijďte povzbudit naše hráče.

Město Strážnice a kulturní dům Strážničan vás srdečně zvou v sobotu 3.9.2022 do Strážnice, kde se v zámeckém parku na stadionu Zahrada uskuteční pořad „Tři primáši“ k výročí tří velkých legendárních primášů Slávka Volavého, Jury Petrů a Jaroslava Staňka. V programu vystoupí ze Strážnice – cimbálová muzika Strážničan, cimbálová muzika Vojšica, tanečníci souboru Danaj a Danájek, Jan Gajda mladší a Veronika Malatincová; z Uherského Hradiště – cimbálová muzika Stanislava Gabriela, ženský sbor Rezeda, taneční soubor Hradišťan; z Kyjova – cimbálová muzika Jury Petrů, ženský sbor Zpěvulenky, mužský sbor a tanečníci Slováckého souboru. Začátek je v 15:00 hod. Vstupné 250 Kč.

V neděli 4.9.2022 se uskuteční v kostele Krista Krále tradiční poděkování za úrodu – Dožínky. Jménem pořadatelů – Římskokatolické farnosti Sudoměřice a OÚ Sudoměřice děkujeme všem, kteří se zúčastní a také těm, kdo se zapojí při organizaci a přispějí svými dary na závěrečné příjemné posezení pod pergolou na farní zahradě.

Vedoucí místní knihovny, Monika Podrazilová, oznamuje změnu otevírací doby knihovny, kterou naleznete vyvěšenou na budově knihovny, na úřední desce Obce Sudoměřice, na webových stránkách a Fb stránkách Obce Sudoměřice.