Hlášení 11.4.2024

ZO ČZS v Sudoměřicích ve spolupráci s OÚ, vás zve na Místní výstavu vín, která se uskuteční v sobotu 13.4. od 13:00 hod. v obecním sklepě v areálu Starý potok v Sudoměřicích. Vstupné pro jednotlivce je 350 Kč a pro manželský pár 600 Kč. K poslechu, tanci a dobré náladě zahraje CM Martina Kláska. Občerstvení zajištěno. Všichni jste srdečně zváni.

Místní rybářská skupina Vanďurák informuje, že v pátek 12.4. od 15:30 hod. pořádá sběr železného šrotu v naší obci. Předem děkujeme všem, kteří přispějí.

Ředitelství ZŠ a MŠ Sudoměřice informuje, že zápis do mateřské školy se uskuteční ve čtvrtek 2.5. v době od 8:00 – 14:00 hod. v budově mateřské školy. Pro dokumenty potřebné k zápisu se mohou rodiče dostavit ve dnech od pondělí 15.4. do pátku 26.4. v době od 8:00 – 16:00 hod.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 13.4. ve 12:45 hod. prodávat mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a vykupovat králičí kožky za 10 Kč/ks.

Pan Opavský, č.p. 18 nabízí k prodeji přísady rajčat, papriky a čerstvá domácí vajíčka. V případě zájmu je možné se zastavit u pana Opavského na č.p. 18.

Kamenictví G.A.L přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Přesný čas schůzky s kameníkem je třeba si sjednat na tel. čísle: 777 888 332.

Folklórní soubor Demižón zve na oslavu svého 25. výročí, v sobotu 20.4. od 19:30 hod. v Kulturním domě Strážničan. Představí se FS Demižón, FS Dunajec, SLPT Žerotín a další. Vstupenky je možné zakoupit v Kulturním domě Strážničan ve Strážnici.

Firma LES nabízí dřevěné brikety a pelety za zvýhodněnou cenu. Objednávky a bližší informace naleznete na www.lestrencin.sk nebo na čísle +420 735 945 870. Cena za tunu válcových briket vč. dovozu je 7 288 Kč. Na každou další zakoupenou paletu je poskytnuta sleva.