Hlášení 29.8.2024

Drůbežárna Prace bude v sobotu 31.8. ve 12:45 hod. prodávat mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a vykupovat králičí kožky za 10 Kč/ks.

Vedoucí školní jídelny paní Baculíková oznamuje, že ve čtvrtek 29.8. od 10:30 – 11:15 hod. budou zaměstnanci OÚ svážet jídlonosiče od strávníků.

Obec Rohatec vás zve na ukončení prázdnin s názvem Rohatec III., který se uskuteční ve fotbalovém areálu v sobotu 31.8. od 14:00 hod. Představí Olga Lounová, Queenie, Šroti nebo Tereza Mašková. Více informací na www.rohatec.cz.

Kulturka ve spolupráci s OÚ Sudoměřice vás zve na každoroční ukončení letních prázdnin formou Neonové párty, která se uskuteční v sobotu 31.8. od 17:00 hod. v areálu ve Starém potoku. Vstupné pro dospělé je 50 Kč, děti mají vstup zdarma. Občerstvení po dobu konání akce zajištěno.

ZŠ a MŠ Sudoměřice oznamuje, že slavnostní zahájení školního roku 2024/25 se uskuteční v pondělí 2.9. v 8:30 hod. ve společenském centru Sudomír. Žáci 1. třídy si přinesou aktovky a přezůvky a po zahájení se s rodiči a třídní učitelkou odeberou do své třídy. Ostatní žáci dostanou informace od svých třídních učitelek ihned po zahájení a poté odcházejí domů. Provoz školní družiny a školní jídelny začíná pro žáky základní školy v úterý 3. 9. 2024.