Hlášení 26.9.2024

ZO Českého svazu chovatelů ve spolupráci s Obcí Sudoměřice vás zve na Výstavu zvířectva, která se uskuteční od pátku 27.9 do neděle 29.9, ve dvoře bývalého panského statku. Přijďte se podívat na bohaté expozice námi chovaných exotů, terarijních zvířat a mnoho dalších. Občerstvení zajištěno, vstupné je dobrovolné.

Pálenice u Skřivánků vás zve na tradiční Auto-Moto burzu, která se uskuteční v neděli 29.9. od 7:00 hod. v Zámeckém parku ve Bzenci.

Charita Česká republika vyhlašuje finanční sbírku na pomoc lidem zasaženým povodněmi. Finanční příspěvek je možné zaslat na č.ú. 44665522/0800, s variabilním symbolem 906 nebo prostřednictvím dárcovské SMS – ve tvaru CHARITAPOMOC 90 nebo 190, na tel. číslo: 87 777. Přispět je možné také fyzicky, a to do zapečetěné kasičky, která je umístěna na obecním úřadu.

MUDr. Teplá informuje své pacienty, že v úterý 1.10. nebude v ordinaci v ranních hodinách přítomná sestra. Odpolední ordinační doba zůstává beze změny.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 28.9. ve 12:45 hod. prodávat mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová káčata, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a vykupovat králičí kožky za 10 Kč/ks.

Soukromý prodejce bude dnes od 9:15 – 11:30 hod. u prodejny Jednota na stavbě, prodávat dětské oblečení z Turecka, Italskou módu, kvalitní Německou a Italskou drogerii, vlasovou kosmetiku, čistící prostředky, toaletní papír, svíčky, parfémy, prací gel 5,6l za 185 Kč, německý jar od 49 Kč a další zboží.